A3 SPORT

V srpnu tohoto roku (2021) byl TikTok tou nejstahovanější neherní aplikací vůbec. Celkový počet instalací v rámci tohoto měsíce přesáhl 66 milionů. V celosvětovém měřítku se v současné době předpokládá, že tuto sociální síť využívá více než miliarda aktivních uživatelů. 

 

TikTok od svého spuštění zažívá raketový nárůst svých uživatelů, a díky tomu zde zpozorovaly velký potenciál hlavně firmy. V dnešní době tuto sociální síť využívá pro komerční účely spousta rozličných společností a jednou z takových je i A3 Sport. Pevně věříme, že jste o ní už minimálně zaslechli — jedná se totiž o o jednoho z největších prodejců sportovního oblečení u nás.

 

A3 Sport si zakládá na maximální možné kvalitě

Tato společnost na našem trhu operuje již od roku 1993. Z velké části funguje i prostřednictvím kamenných prodejen, kterých se jí podařilo za dobu svého fungování na českém území otevřít 36. Mimo to rozšiřuje své aktivity také na Slovensko a do Německa.

 

Svým zákazníkům zprostředkovává prodej sportovního a volnočasového oblečení těch nejkvalitnějších značek, jako jsou například Adidas, Reebok, Nike, Puma a další. 

 

V současné době provozuje svoje marketingové aktivity na většině podstatných sociálních sítí a pokukuje také po TikToku. To jsme zjistili v srpnu, kdy jsme byli kontaktováni agenturou, která A3 Sport zastupuje. Poptávala influencery pro pečlivě naplánovanou kampaň #backtoschool — neváhali jsme a za pár dní jsme se pustili do práce.

 

Co spolupráce s námi klientovi přinesla?

Po domluvě se zastupující agenturou jsme byli obeznámení s cíli kampaně. Tím hlavním bylo roztancovat uživatele TikToku — a to formou zapojení se do taneční výzvy. Jedná se o zábavný a nenásilný způsob, jak rozšiřovat povědomí o firmě i mezi mladšími generacemi. 

 

Kampaň jsme spustili 25.8.2021 a dodali jsme tři tvůrce, a to @samuelsamake@klarka__h a gabr1ella98. S těmi jsme dali dohromady videa, ve kterých na taneční výzvy odkazovali.

VIDEA Z KAMPANĚ

@gabr1ella98 Tak co zúčastníš se? 😎🔥 Nezapomeň na můj slevový kód! 🔥💕 #A3SportChallenge #spoluprace #dance #fybシ ♬ Deadpool - X Gon' Give It To Ya - Main Theme - Geek Music
@klarka__h Ohodnoť do komentářů můj učitelský tanec💃👩🏼‍🏫🤣 #spoluprace #A3SportChallenge #ucitelka ♬ STAY - The Kid LAROI & Justin Bieber

RECENZE KLIENTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STATISTIKY

Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0