Emoji židle na sociálních sítích

29 září, 2021
Posted in Business
29 září, 2021 WELOVEFUN

Co znamená emoji židle a proč je na sociálních sítích tak populární?


Emoji židle doslova zaplavuje sekce komentářů na TikToku. Zde je jeho skutečný příběh.

„Lidé neustále komentují emoji židle pod má TikTok videa a já si připadám jako z jiné generace. Nemám tušení, co to znameá.“ napsal na Twitter uživatel @grizzlykobear.

Někdo ve fóru Reddit „Out of the Loop“ zveřejnil následující teorii: „Je to narážka, pomocí které lidé říkají, že chtějí, aby jim tvůrce videa seděl na obličeji.“ Podle této teorie se tedy emoji židle používá stejně, jako například lilek, broskev nebo třešně. Lidé ale s touto odpovědí nebyli spokojeni, jelikož sexuální narážka nedávala v kontextu s videem vždy smysl. Jiní lidé na Redditu spekulovali, že se jedná o inside joke, tedy vtip se skrytým významem, který začal šířit YouTuber KSI.

23. listopadu zveřejnil KSI vlog, ve kterém se snažil dokázat, že jeho smích je nakažlivý tak, že se usmíval na židli. TikToker Anthony Mai, známý pod jménem @blank.antho který má přes 1,1 milionů sledujících a je známý šířením virálních inside joků příležitosti okamžitě využil.

„Vtip je v tom, že smějící se emoji nahradíme židlemi,“ vysvětlil Mai ve svém videu. „Budeme tak útočit na samotnou legendu KSI.“ Na Maiův příkaz tak začali zaplavovat účet KSI tisíce emojis židlí aniž by to bylo kýmkoli vysvětleno.

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt