TikTok uvádí nejúspěšnější brandy a spojení tvůrců roku 2021

25 listopadu, 2021
Posted in Business

„Culture Driver List“ – nejlepší tvůrci a partnerství roku 2021


TikTok publikoval „Culture Driver List“, což je název pro seznam těch nejúspěšnějších brandů a spojení tvůrců letošního roku.

Vysvětlil to následovně:

„Žádná platforma v roce 2021 neměla takový vliv na kulturu jako TikTok, jehož komunita dosáhla jedné miliardy uživatelů – to představuje obrovský komerční potenciál. Od kampaně #zithappens kosmetické společnosti Clinique (9,6 miliardy zhlédnutí) po výzvu #JifRapChallenge (6,9 miliardy zhlédnutí), seznam dokazuje, že s trochou kreativity a spolupráce může každý brand, nehledě na konkrétní odvětví, vytvořit na TikToku kulturní fenomén.“

Seznam Culture Driver představuje přehled oblíbených tvůrců a jejich marketingové partnery, stejně tak jako tiktokové trendy od A do Z.

Každé písmeno z abecedy má svůj vlastní, 10-sekundový klip zaměřený na to, aby zvýraznil specifický prvek, který podporuje angažovanost uživatelů v aplikaci. To možná nemá až tak vypovídající hodnotu, nicméně celkový seznam uvádí ukazatele, podle kterých můžete nastavit vaši obsahovou strategii, a docílit tak lepšího marketingu na TikToku.

Tato ministránka také zahrnuje seznam nejlepších tvůrců v rámci odlehčenějších kategorií:

Kliknutí na jakéhokoli tvůrce vás pak zavede na profil, kde najdete konkrétní partnerství, společně s odkazem na relevantní klipy, které představují náhled do specifik každé reklamy a jak k ní tvůrci přistupovali.

Pokud se snažíte zdokonalit váš marketing na TikToku, rozhodně stojí za to se na tento seznam podívat. Přikládáme na něj odkaz.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt