WELOVEFUN Meet & Greet!

22 července, 2021
Posted in Eventy
22 července, 2021 WELOVEFUN

V sobotu 17. 7. 2021 se v jedinečných prostorách pražského Selfie Marketu uskutečnilo setkání TikTokerů s fanoušky.


Náš realizační tým si už delší dobu hrál s myšlenkou uspořádat akci pro sledující, kterou podpořily denně přibývající žádosti směrované našim tvůrcům. Prostřednictvím WELOVEFUN se do akce zapojilo dvacet influencerů, za kterými dorazila více než stovka nadšených fanoušků.

Díky vstřícnosti pražského Selfie Marketu bylo účastníkům k dispozici více než 50 perfektně osvětlených interaktivních scenérií pro pořízení skvělých fotografií. Kromě záběrů získaných na své mobilní telefony si mohli účastníci akce zapůjčit fotoaparáty značky Instax a odnést si kvalitní fotografii i s podpisem. Pro sběratele byly také připraveny podpisové karty.

@welovefun

Kdo podle vás vypadá nejvíc strašidelně? Pište do komentářů✨ @selfiemarket ##foryou ##welovefuncz ##weloveselfie

♬ Dead Silence - Alx beats

Odpoledne nabité spoustou zábavy, povídání, hudby a soutěží vyvrcholilo v 17 hodin, kdy byly vyhlášeny výsledky tomboly. Hlavní cenou bylo odpoledne strávené s vybranými TikTokery. Další ceny věnovaly společnosti Selfie Market a Monster Energy. Mezi nejatraktivnější patřily Instax kamera s náplní, selfie tyče, Party World taška, vstup pro pět osob do Selfie Marketu nebo muzea a chybět nemohla ani WELOVEFUN trička. Každý výherce navíc obdržel dva náramky, přívěsek na klíče a klíčenku Monster Energy.

 

Celé odpoledne proběhlo hladce a v dobré náladě, což potvrzují i slova zakladatele WELOVEFUN a hlavního organizátora akce.

„Akci považuji za velice povedenou. Stále jsme však pouze v začátcích. Už brzy budeme pořádat větší, lepší a propracovanější akce“.

– Petr Horálek @tvujsyn

Za celé WELOVEFUN bychom ještě jednou rádi poděkovali všem sponzorům a také fanouškům, kteří se této akce zúčastnili a pomohli tak k vytvoření skvělé atmosféry.

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt