Historie zhlédnutých videí jako novinka na TikToku

6 dubna, 2022
Posted in Novinky
6 dubna, 2022 Jakub Janíček

Konec zdlouhavému hledání zhlédnutých videí? TikTok testuje funkci „Watch History”


Určitě znáte ten pocit, když si vzpomenete na nějaké video, které jste viděli a marně se ho snažíte opětovně dohledat. Následující zpráva vás určitě potěší. Zdá se totiž, že TikTok momentálně testuje novou funkci, díky které budeme mít přístup k historii zhlédnutých videí.


Tuto novinku na Twitteru zveřejnil uživatel Hammod Oh, jehož příspěvek následně retweetnul expert přes sociální sítě Matt Navarra. Jak můžete vidět na screenshotu výše, funkce „Watch history” by se brzy měla objevit v nastavení vašeho TikTok profilu pod záložkou „Content and Activity”.

Podrobnější informace o tom, jak stránka s historií například bude vypadat nebo jakým způsobem budou videa organizována, zatím nejsou známy. TikTok se k tomu zatím nijak nevyjádřil. 

Mnoho uživatelů si na fakt, že historie sledovaných videí na TikToku není k dispozici, zvyklo a povedlo se jim najít cesty, jak se ke zhlédnutým videím dostat i bez této funkce. Není to ovšem záležitost jednoho kliknutí. První způsob zahrnuje filtrování výsledků vyhledávání podle videí, která už jste viděli. Druhý už je složitější, protože kvůli němu musíte stáhnout veškerá svá data z aplikace. Pokud tedy TikTok tuto funkci opravdu spustí, spoustě uživatelů to ušetří spoustu času.

zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt