Jak se rodiny spojují na TikToku?

16 listopadu, 2021
Posted in Novinky
16 listopadu, 2021 Jakub Janíček

TikTok publikoval nový report, který ukazuje, jak se rodiny spojují pomocí tiktokových klipů


TikTok publikoval nový report, který zkoumá, jak se prostřednictvím tiktokových videí spojují rodiny a jak může aplikace apelovat na všechny věkové skupiny. V současné době je totiž velice populární rodinný hashtag #FamilyTok a jemu příbuzné.

Jak vysvětlil TikTok:

„Od rozkošných neposedných batolat po babičky s trefnými narážkami, TikTok nehledí na generační rozdíl a spojuje rodiny, které se mohou věnovat společnému tvoření a zábavě. A abychom uznali tuto unikátní komunitu tvůrců, představujeme report „TikTok Runs In The Family“. Ten zkoumá populární tvůrce, videa, hashtagy a trendy tohoto roku, díky kterým se mohly rodiny více semknout, smát se a najít druhou rodinu skrze komunitu TikToku.“

Samozřejmě, tvrzení „druhá rodina“ může být celkem přehnané, ale myšlenkou reportu je vyzdvihnut, jak široký okruh lidí má možnost najít zábavné trendy, ve kterých se může angažovat, a dokázat, že aplikace není určená pouze pro mladší generace.

Což může být riskantní tvrzení. Facebook i Instagram částečně ztratil zájem mladých uživatelů právě kvůli rozšířenému osvojení těmi staršími.

Od toho je TikTok ještě daleko a upřímně — každá aplikace, která chce svou uživatelskou základnu co možná nejvíce rozšířit, se tomuto kroku nevyhne.

19-stránkový report se zaobírá např. trendovými memes nebo komerčním obsahem napříč rodinnými tvůrci, společně s klíčovými hashtagy a statistikami používání.

Report také bere v potaz efekty, které se napříč těmito komunitami často využívají, např. Disco, a dále v něm najdeme širší analýzu narůstající popularity trendů a tagů.

Díky tomu čtenář dostane bližší představu o tom, jaké trendy jsou na vzrůstu a seznamuje s tiktokovou komunitou, o které jste možná nevěděli, že existuje.

Celý report si můžete stáhnout na tomto odkazu.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt