Představujeme Instant Page

30 ledna, 2022
Posted in Novinky
30 ledna, 2022 Jakub Janíček

Instant Page: nástroj k ještě rychlejší uživatelské zkušenosti

Obecným cílem reklamních kampaní na TikToku je uživatele dostat z reklamy ve feedu na cílový web. A každá sekunda navíc může znamenat ztrátu jeho trpělivosti. Pomalé či přerušované načítání vede k vysoké míře okamžitého opuštění a neefektivním konverzím. 

TikTok nedávno představil funkci Instant Page – nativní vstupní stránku, která se načítá až 11 × rychleji než standardní stránky.

V rozhraní Instant Page je uživatelům umožněno sledovat videa a obrázky nebo třeba kliknout na tlačítko, které je přesměruje na jiné místo. A to vše bez potřeby opuštění aplikace. Instant pages jsou navíc jednoduché na sestavení.

Jak z Instant Page mohou benefitovat značky?

Jak jsme si už naznačili, v první řadě poskytnou vašim zákazníkům mnohem rychlejší přístup k vašim produktům a službám. Nejenže se jim stránka načte rychleji, ale tato funkce je také bude motivovat k tomu, aby si nastudovali o vaší značce něco víc.

Pro tvorbu takové stránky pak nebudete potřebovat žádné technické znalosti. Instant Page totiž využívá systém „drag and drop“, tedy s každým elementem budete moci volně hýbat a na pár kliků si ho uzpůsobovat k obrazu svému. 

TikTok dále uvádí, že s touto funkcí se můžete dostat až na o 40% nižší cenu za akci ze strany uživatele.

@tiktokforbusiness Introducing TikTok Instant Page, here to make moving from in-feed ads to sales lightning fast. #WhatsNewOnTikTok #tiktokmarketing ♬ original sound – TikTok For Business

Urychlete cestu za vašimi marketingovými cíli

Funkce TikTok Instant Page je navržena tak, aby vám vyplnila veškeré marketingové potřeby. Díky ní mohou značky oslovit další zákazníky a poté jim buď něco prodat, nebo s nimi začít konverzovat.

Instant Page je nyní dostupná globálně a napříč všemi In-Feed reklamami. Spolehnout se na ni můžete v případě kampaní, které jsou zaměřené ná návštěvnost, konverze, dosah nebo počet zhlédnutí obsahu.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt