Seznamte se s @TheBeatles!

19 října, 2021
Posted in Novinky

Seznamte se s @TheBeatles — tato legendární čtveřice přináší svou hudbu už i na TikTok


Kdo by neznal The Beatles? Příští rok už to bude 60 let, co tato ikonická kapela vydala první písničku, která oslnila celou Anglii. Od té doby její sláva už jen rostla — a průběhem času si získala srdce milionů posluchačů po celém světě. Jedná se o nejslavnější kapelu všech dob.

S nadšením vám oznamujeme, že před pár dny vznikl oficiální účet The Beatles na TikToku a během pár dní na něj přibylo několik videí s jejich hudbou.

Příchod The Beatles na TikTok proběhl ve spojení s vydáním speciální remixované a rozšířené edice alba Let It Be. Pokud začnete sledovat profil @TheBeatles, budete mít možnost nahlédnout do zákulisí nahrávání Let It Be (což je předmětem dokumentu Get Back, který vyjde na konci listopadu). Také budete moci nahlédnout do procesu tvoření jednotlivých písniček a shlédnout rozhovory se zakládajícími členy, jako je Paul McCartney nebo Ringo Starr.

Vůbec poprvé bude tvůrcum umožněno přidávat do svých videí jednu z 39 ikonických písní od The Beatles. To zahrnuje i 12 písní z nové edice alba Let It Be, která obsahuje i legendární počiny jako „Get Back“, „Across The Universe“ nebo „I’ve Got a Feeling“. 

Kromě písní z Let It Be navíc The Beatles zpřístupnili všechny svoje největší hity a umožnili jejich použití v rámci oficiálně licencovaných TikTok zvuků. Těchto 27 písní bylo vydáno v letech 1962 až 1970 a díky nim se této kapele podařilo proměnit se z popového fenoménu na naprosté kulturní legendy. Tvůrci budou moci vyjádřit svoji lásku druhé osobě pomocí písní, jako jsou „I Want To Hold Your Hand“ nebo „Something“. Mezi těmito písněmi také najdeme „Hey Jude“, což je jeden z největších světových hitů vůbec. 

Minulý říjen se na TikToku objevila nabídka sólové tvorby Johna Lennona při příležitosti oslavy jeho 80. narozenin. Paul McCartney se připojil na TikTok minulý prosinec, čímž podpořil propagaci svého nového alba McCartney III. V červenci tohoto roku se pak připojil i Ringo Starr a v srpnu byl spuštěn také katalog sólových hitů George Harrisona.

Příchod The Beatles signalizuje začátek #Rocktober, jež po dobu jednoho měsíce oslavuje rockové hvězdy.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt