TikTok organizuje měsíční herní živá vysílání

23 listopadu, 2021
Posted in Novinky
23 listopadu, 2021 Jakub Janíček

Herní živá vysílání na TikToku: tvrdá konkurence pro Twitch?


Kráčí TikTok ve šlépějích populární streamovací platformy Twitch? Sociální síť původem z Číny začíná nabízet možnost organizace herních živých vysílání. Jednou měsíčně má v plánu vysílat show, kde budou celebrity hrát svoje oblíbené hry. 

Měl by se Twitch obávat nové konkurence? Možná ano. TikTok uvádí, že tímto krokem spojuje herní komunitu na své síti a také otevírá pro uživatele novou příležitost, jak se bavit.

První stream proběhl v pátek, 19.11.2021 na oficiálním tiktokovém profilu. Noah Schnapp, jeden z hlavních herců v populárním seriálu „Stranger Things“, byl první známou tváří v tomto streamu. Byl protivníkem šesti populárních tvůrců, kteří se specializují na herní svět: @sushibae , @sambuchalul , @nathandavisjrndj , @fazeclipz , @hannahxxrose a @overtflow. Zahráli si hru „Among Us“.

Stejně jako Twitch bude TikTok nabízet možnost interakce během vysílání. Tým TikToku dále uvedl, že je nadšený z možnosti vsunout do popředí herní komunitu a je zvědavý, jak budou sledující reagovat.

S více než miliardou aktivních uživatelů měsíčně by mohl TikTok překonat Twitch, který byl historicky subjektem několika skandálů, které oslabily jeho pozici na trhu. V reakci na ně tuto platformu opustila spousta uživatelů.

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt