TikTok oznamuje nové partnerské integrace

29 října, 2021
Posted in Novinky
29 října, 2021 Jakub Janíček

TikTok oznamuje nové partnerské integrace, a tak i rozšíření možností tvoření obsahu


TikTok oznámil rozšíření jeho Video Kit integrací. Díky tomu budou moci platformy třetích stran nabízet možnosti tvoření obsahu na TikToku v rámci jejich produktových tříd.

Prostřednictvím funkce „Share to TikTok“ budou moci platformy třetích stran integrovat tvorbu tiktokových videí přímo do jejich nástrojů. Tvůrci tak dostanou další kreativní kapacitu skrze dodatečné šablony a vylepšení.

A nyní TikTok na těchto integracích spolupracuje s více poskytovateli:

„Na základě stávajících způsobů, jak mohou uživatelé tvořit a sdílet obsah na TikToku, toto rozšíření posune kreativní proces na novou úroveň a dodá uživatelům další možnost, jak tvořit originální a vysoce kvalitní obsah.“

Mezi tyto nové partnery patří Clipchamp, Combo, Grabyo, Kapwing, LG U+ a Mobcrush.

@clipchamp We’ve integrated with TikTok! Create and share your videos faster than ever 🎉 #exporttotiktok #videoediting #clipchamp ♬ original sound – Clipchamp


Jak můžete na tomto příkladu vidět, rozšířené integrace otevřou dveře novým šablonám a nástrojům pro tvůrce, a stejně jim umožní exportovat jejich výtvor přímo do aplikace.

To může být obzvláště zajímavé pro marketéry, kteří chtějí dát dohromady profesionální videa skrze desktopové aplikace a nástroje integrované do jejich širšího procesu tvoření obsahu. Díky těmto možnostem třetích stran získáte více způsobů, jak budovat vzhlednější tiktokové klipy. Není však zaručeno, že takový obsah musí vypadat lépe i v prostředí aplikace.

Jak už TikTok několikrát uvedl, značky by měly tvořit co možná nejpřirozenější videa, která nepůsobí jako reklama. Čím více budete schopni tvořit obsah na základě uživatelských trendů, tím více budou vaše klipy úspěšné. To znamená, že šablony a nástroje nemusí být stejně prospěšné jako v případě ostatních platforem.

Mohlo by to ale pomoci zlepšit vaši prezentaci a dát dohromady atraktivnější kreativní elementy.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt