TikTok publikoval průvodce svátečními kampaněmi

12 listopadu, 2021
12 listopadu, 2021 Jakub Janíček

TikTok publikoval nového průvodce plánováním svátečních kampaní


TikTok publikoval nového průvodce, který marketérům pomůže maximalizovat efekt jejich svátečních kampaní. Ten uvádí, jak pracovat s trendy, kdy začít s plánováním, tipy na tvoření reklam, sezónní šablony a mnohem více.

Celkově obsahuje 16 stránek a ke stažení je na tomto odkazu. V tomto příspěvku se však podíváme na některé z jeho klíčových elementů.

Hned na první stránce uvádí procentuální fakta, která dokazují, že má TikTok ve světě sociálních sítí pořád větší význam.

Nejpodstatnější informaci podává hlavně graf vpravo dole — ten totiž uvádí, že uživatelé na TikToku tráví opravdu spoustu času, a to díky návykovému a silně personalizovanému feedu.  To je dalším ukazatelem obrovské popularity, ale i obchodního potenciálu této sociální sítě.

Pokud plánujete sváteční kampaň, TikTok do průvodce zahrnul také jednoduchý časový harmonogram a jakým úkonům se v jednotlivých obdobích věnovat.

Jedná se o skvělý přehled, a když se jej budete držet, vaše kampaně budete mít kompletně pod kontrolou na místo toho, abyste je spustili ihned a bez většího rozmyslu. 

Další zajímavou sekcí průvodce je seznam tipů, který vám vylepšit výkon kampaní:

Dále představuje přehled častých problému při procesu a způsoby, jak je vyřešit pomocí integrovaných nástrojů:

Možná jste ani nevěděli o tom, že tyto možnosti existují. Seznámit se s nimi však může být přínosné jak v rámci krátkodobého, tak dlouhodobého hlediska.

Průvodce pak také obsahuje detailní přehled všech klíčových kroků plánování kampaně a dostupných nástrojů.

Také se můžete spolehnout na tematické šablony:

V průvodci dále najdete plánovač kampaní, který si můžete vyplnit.

Pokud to s vašimi kampaněmi na TikToku myslíte vážně, tento průvodce by vám rozhodně neměl uniknout. A obsažené tipy nemusíte aplikovat pouze na sváteční období, ale i za jakýchkoli jiných okolností.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt