TikTok testuje novou funkci: dýška

2 listopadu, 2021
Posted in Novinky
2 listopadu, 2021 Jakub Janíček

TikTok testuje novou funkci: dýška


TikTok experimentuje s novou funkcí, která umožňuje jeho uživatelům dávat tvůrcům dýška přímo v jejich profilech.

Na základě videa od tvůrkyně Jera Bean, která si této funkce všimla a zažádala o její aktivaci, celkový darovaný obnos peněz půjde přímo na konto tvůrce (TikTok si z něj tedy nebude brát žádnou provizi).

Ze screenshotu informací této funkce je patrné, že aby tvůrce mohl zažádat o aktivaci této funkce, musí mít alespoň 100 000 sledujících, splňovat požadavek na věk a souhlasit s pravidly. Zatím však není jasné, zda dostane zelenou opravdu každý, kdo tyto podmínky splňuje.

@jera.bean ✨TIKTOK NEWS AND UPDATES✨ the TIP feature: more info! #tiktokupdates2021 #tiktokupdates #tiktoknewfeature ♬ Time (Instrumental) – MKJ

Po pár dnech Jera Bean sdílela další video, kde uvádí, že její žádost byla schválena. Na jejím profilu se tedy objevilo tlačítko „tips“, které uživatele přesměruje na stránku, jejímž prostřednictvím jí mohou dát dýško v libovolné výši. Dýška se pak mohou také odesílat anonymně.

„Pořád přemýšlíme nad způsoby, díky kterým budeme schopni přinášet přidanou hodnotu naší komunitě, a tak rozšířit zážitek na TikToku,“ uvedl mluvčí společnosti. 

Pro to, aby uživatelé mohli posílat dýška, musí být starší 18 let. Nemusí však nutně sledovat daný profil. V tuto chvíli však není jasné, jak široce bude tato funkce dostupná.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt