TikTok testuje novou funkci registrace firmy pro potvrzení firemních údajů v aplikaci

30 listopadu, 2021
Posted in Novinky
30 listopadu, 2021 Jakub Janíček

Firmy na TikToku dostávají další možnost být více vidět


TikTok v rámci svého rozhraní rozšiřuje možnosti registrace firmy. Nejnovější funkce umožní značkám zapsat svoje obchodní kategorie do jejich profilů, což jim dá mimo jiné možnost získat nové komerční funkce s předstihem.

V následujícím screenshotu, který sdílel expert na sociální sítě Matt Navara, můžete nahlédnout, jak takové nastavení přesně vypadá:

Jak TikTok objasňuje, jedná se o naprosto odlišnou záležitost oproti standardnímu ověřovacímu procesu, který podtrhuje vaši přítomnost na této sociální síti. Nicméně nová funkce umožní vašemu profilu dosáhnout ještě většího komerčního rozkvětu – můžete pak na něm totiž zobrazovat vaši obchodní kategorii. Díky tomu bude mít Tiktok podklady pro širší analýzu komerčních uživatelů – i v tomto případě se však verifikační proces skládá z několika kroků.

Tato funkce tedy zajistí přesnější označování jednotlivých společností, které se pak budou zobrazovat relevantnějším uživatelům. To, čemu se váš byznys věnuje, bude nyní mnohem transparentnější.

V posledních měsících dává TikTok rozšiřování své využitelnosti pro e-commerce maximální prioritu. Jelikož standardní krátká videa neskýtají takovou obchodní příležitost, TikTok musí tvůrcům otevírat alternativní cesty, jak profitovat. Tím je motivuje, aby v jejich očích TikTok zůstal hlavním kanálem jejich tvorby a neodcházeli na YouTube nebo Instagram, kde je systém odměňování mnohem propracovanější.

Dále TikTok aktivně připravuje další a další nákupní integrace do aplikace, jako je například Shopify.

Z tohoto hlediska je zmíněná registrace firmy sekundárním elementem, i tak ale pomůže zvýraznit vaši přítomnost na TikToku.

Zdroj

Další články

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt