A3 SPORT

Jak jsme pomohli jednomu z největších českých prodejců sportovního oblečení roztancovat uživatele TikToku.

0000000

IMPRESÍ

0.00

ENGAGEMENT RATE

00000

LAJKŮ

V srpnu tohoto roku (2021) byl TikTok tou nejstahovanější neherní aplikací vůbec. Celkový počet instalací v rámci tohoto měsíce přesáhl 66 milionů. V celosvětovém měřítku se v současné době předpokládá, že tuto sociální síť využívá více než miliarda aktivních uživatelů. 

TikTok od svého spuštění zažívá raketový nárůst svých uživatelů, a díky tomu zde zpozorovaly velký potenciál hlavně firmy. V dnešní době tuto sociální síť využívá pro komerční účely spousta rozličných společností a jednou z takových je i A3 Sport. Pevně věříme, že jste o ní už minimálně zaslechli — jedná se totiž o o jednoho z největších prodejců sportovního oblečení u nás.

 

A3 Sport si zakládá na maximální možné kvalitě

Tato společnost na našem trhu operuje již od roku 1993. Z velké části funguje i prostřednictvím kamenných prodejen, kterých se jí podařilo za dobu svého fungování na českém území otevřít 36. Mimo to rozšiřuje své aktivity také na Slovensko a do Německa.

Svým zákazníkům zprostředkovává prodej sportovního a volnočasového oblečení těch nejkvalitnějších značek, jako jsou například Adidas, Reebok, Nike, Puma a další. 

V současné době provozuje svoje marketingové aktivity na většině podstatných sociálních sítí a pokukuje také po TikToku. To jsme zjistili v srpnu, kdy jsme byli kontaktováni agenturou, která A3 Sport zastupuje. Poptávala influencery pro pečlivě naplánovanou kampaň #backtoschool — neváhali jsme a za pár dní jsme se pustili do práce.

 

Co spolupráce s námi klientovi přinesla?

Po domluvě se zastupující agenturou jsme byli obeznámení s cíli kampaně. Tím hlavním bylo roztancovat uživatele TikToku — a to formou zapojení se do taneční výzvy. Jedná se o zábavný a nenásilný způsob, jak rozšiřovat povědomí o firmě i mezi mladšími generacemi. 

Kampaň jsme spustili 25.8.2021 a dodali jsme tři tvůrce, a to @samuelsamake, @klarka__h a gabr1ella98. S těmi jsme dali dohromady videa, ve kterých na taneční výzvy odkazovali.

Work

Ukázka videí

@klarka__h

Ohodnoť do komentářů můj učitelský tanec💃👩🏼‍🏫🤣 ##spoluprace ##A3SportChallenge ##ucitelka

♬ STAY - The Kid LAROI & Justin Bieber
@gabr1ella98

Tak co zúčastníš se? 😎🔥 Nezapomeň na můj slevový kód! 🔥💕 ##A3SportChallenge ##spoluprace ##dance ##fybシ

♬ Deadpool - X Gon' Give It To Ya - Main Theme - Geek Music
Work

Celkově se nám pak prostřednictvím videí podařilo získat:

  • 52 500 lajků

  • 185 sdílení

  • 9,06% míru interakce

Naši influenceři spadali do kampaně s hashtagem #a3sportchallenge, tato videa pak získala dohromady 1 700 000 zhlédnutí.

Jelikož s influencery pracujeme na každodenní bázi, ihned jsme měli představu o těch nejvhodnějších kandidátech právě pro tuto kampaň. Díky tomu jsme byli schopni dosáhnout vysoké efektivity a míry interakcí.

Společnost A3 Sport si pak po své ose zajistila také inzerci ve formátu In-Feed Ads a obsah pro inzerci. S našimi službami však byla velice spokojená a je otevřena dalším formám spolupráce.

Zajímají vás další spolupráce?

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt