SAFARI DVŮR KRÁLOVÉ

Jak jsme zorganizovali 1. nadační kampaň, která kdy na českém TikToku byla.

00

ZAPOJENÝCH INFLUENCERŮ

0000000

IMPRESÍ KAMPANĚ

00.00

ENGAGEMENT RATE

Využití platformy „pro děti“ k nadačním účelům ve spolupráci s TikTok centrálou aneb boříme mýty.

Naše práce je zároveň naším koníčkem a do každého projektu dáváme kus sebe. O to šťastnější jsme byli, když nás kontaktoval Safari Park Dvůr Králové, jež je věhlasnou zoologickou zahradou, která byla založena již v roce 1946 a zaměřuje se především na africká zvířata. Je třetí nejnavštěvovanější zoologickou zahradou v České republice.

Kampaň, která nemá obdoby

Po komunikaci s klientem jsme však zjistili, že se zde nebude jednat o kampaň standardního formátu. Měli jsme tu čest začít pracovat na něčem mnohem větším — plnohodnotné nadační kampani. Znamenalo to pro nás obrovskou výzvu, těch se však naštěstí nikdy nezalekneme. Právě naopak — aktivně je vyhledáváme.

Navíc jsme všichni milovníci zvířat a v této spolupráci jsme viděli velký smysl. Měli jsme totiž v prostředí TikToku možnost konat dobro, a tak i pomoci bořit mýty, že sociální sítě jsou pouze nástrojem pro zabíjení dlouhých chvil. 

Videa spadající pod tuto nadační kampaň jsme označovali hashtagem #pozvizvire a zapojilo se do ní 19 členů naší organizace. Prioritou zde pro nás byla maximální možná kvalita videí a přidaná hodnota. Tvorbu bylo také potřeba detailně zorganizovat, protože jsme kampaň realizovali na základě řetězové výzvy. Každý influencer měl pak zveřejnit video v přesně daný čas a jeho případné zanedbání by mělo dopad na všechny. 

Vše však vyšlo podle plánu, a to nejen díky našim organizačním schopnostem, ale také komplexní odborné konzultaci ze strany zoologické zahrady. Po našem příjezdu jsme si totiž dali schůzku se zoologem, který nám předal základní informace o zvířatech, které jsme posléze využili ve videích.

Byli jsme vůbec první, kdo na českém TikToku realizoval nadační kampaň. Navíc v takovém rozsahu, který zde neměl obdoby.

Polská TikTok centrála v rámci kampaně poskytla svůj prostor pro inzerci. Konkrétně banner na záložce „Objevuj“ a „Branded hashtag“.

Work

Ukázka videí

@welovefun

A jaké je tvé oblíbené zvíře? 😻 Klikni na hashtag 👉🏻 ##pozvizvire 👈🏻 a zapoj se s námi do výzvy. ##welovefuncz ##nadacnikampan

♬ původní zvuk - WELOVEFUN
@johny.mkv

A jaké je tvé oblíbené zvíře? Klikni na hashtag 👉🏻 ##pozvizvire 👈🏻 a zapoj se s námi do výzvy ##welovefuncz##nadacnikampan##johnymkv

♬ good 4 u - Olivia Rodrigo
@gabr1ella98

A jaké je tvé oblíbené zvíře? Klikni na hashtag 👉🏻 ##pozvizvire 👈🏻 a zapoj se s námi do výzvy. ##welovefuncz ##nadacnikampan

♬ Hakuna Matata - Billy Eichner & Seth Rogen & JD McCrary & Donald Glover
Work

A výsledky?

Safari Park byl nadšený z neskutečného množství ohlasů, komentářů a zpětné vazby obecně směrem k řetězové výzvě obecně. Videa se začala šířit raketovou rychlostí po celém českém TikToku již několik hodin po jejich zveřejnění.

 

Jsme velice vděční za pomoc týmu Influencerů z WELOVEFUN. Zásah publika a rozšíření povědomí o možnosti pozvat zvíře na jídlo je neuvěřitelný. Z celého procesu natáčení a návštěvy jsme si vzali i my, starší jedinci mnoho inspirace. Děkujeme!

– Zuzana Boučková (Mluvčí ZOO Dvůr Králové)

 

Statistiky kampaně:

  • 600 000 lajků

  • 1 500 sdílení

  • 8 000 komentářů

  • 5 100 000 celkových zhlédnutí videí pod hashtagem #pozvizvire

Se spoluprací takového typu jsme se potýkali vůbec poprvé a jsme vděční, že jsme takovou možnost dostali. Nejenže jsme totiž měli možnost dát průchod naší fantazii, ale také pomoct zlepšovat kvalitu života zvířat, mezi kterými je i spousta ohrožených druhů.

Behind The Scenes

Celý průběh natáčení v ZOO jsme natáčeli, abychom vám přiblížili celkovou atmosférou akce.

Zajímají vás další spolupráce?

Kontakt

Kontakt 👨‍💻

Společně za úspěchem

Pojďme se pobavit o kampaních.

Naše poznatky, zkušenosti a organizační schopnosti můžeme využít i pro sestavení Vaší ideální kampaně.

Připojte se k našemu TikTok týmu.

Stále můžete být naší součástí. Jako tvůrce nebo jako člen realizačního týmu. Společně za nejlepšími výsledky a zábavou.

Partneři a spozoring.

Pro naše partnery máme slabost. Spojme se a buďte vidět s námi!

📱 +420 797 868 208

Kontakt