OKTAGON MMA

Bojová umění vs. Umění sociálních sítí

Na jaře tohoto roku nás mile potěšilo, že jsme byli kontaktováni organizací Oktagon MMA. Ta pravidelně na území České i Slovenské republiky pořádá turnaje ve smíšených bojových uměních (MMA). Byla založena v roce 2016 a za tuto relativně krátkou dobu se jí podařilo zaujmout stovky tisíc nadšených diváků. Z velké části se podílí na popularizaci tohoto sportu v Česku, fanoušků MMA obecně tedy také rychle přibývá.

 

Tento rok se však rozhodla, že by tempo jejího růstu mohlo být ještě rychlejší — a chce pokrývat marketing hned na několika kanálech. Ještě předtím, než jsme se do spolupráce pustili, jsme věděli, že se na TikToku nachází podstatná část potenciálního publika této organizace.

 

A rozšiřování povědomí a budování nového publika bylo přesně tím účelem, se kterým nás organizace Oktagon MMA kontaktovala.

 

Jak jsme se s tím poprali?

Se spoluprací jsme začali přesně na apríla, tedy 1.4.2021. Mimo obecné rozšiřování povědomí o organizaci měl klient další dodatečnou představu — do konce roku 2021 získat 80 000 sledujících na TikToku.

 

Neváhali jsme a do práce jsme se pustili hned druhý den — všechno jsme začali intenzivně připravovat a plánovat.

 

Mimo jiné jsme začali:
  • zvažovat ty nejlepší způsoby, jak k tvorbě vizuální obsahu této organizace přistupovat — jaký bude nejlepší komunikační styl nebo třeba jaké informace ve videích komunikovat

  • vypočítávat, kolik by konkrétní kroky mohly přinést sledujících

  • přemýšlet, jaká bude nejvhodnější propagace vytvořených videí

 

Naznali jsme, že jedním z vhodných způsobů, jak tvořit videa, bude recyklace obsahu z hlavních kamer. Je velice efektivní, a to díky našemu přehledu na TikToku, který neustále rozšiřujeme a poté využíváme. Díky tomu jsme schopni taková videa napasovat do TikTok stylu. To v praxi znamená, že je uvádíme do vtipných kontextů, napojujeme obraz na aktuální trendy zvuky a také experimentujeme s formáty.

VIDEA Z KAMPANĚ

@oktagon.mma Leo Brichta po vyhraném zápase. ✊Vychutnat u WOWka a neřešit! 🥳😀 #oktagonmma #oktagon28 #pozapasovka ♬ původní zvuk - OKTAGON MMA
@oktagon.mma Uvolněná nálada před dnešním zápasem 🥳. Vyhraje dnes Gábor? ✊😂 #oktagonmma #oktagon27 #oktagontrendy ♬ Супер мега 228 звук - forward
@oktagon.mma Co říkáš na první OKTAGON KRUH na domácí scéně? ✊🏆 Dej nám vědět do komentářů 😎. Dnešní turnaj už v 17:15🔥#oktagonmma #oktagon23 #cesko #slovensko ♬ Remember the Name (feat. Styles of Beyond) - Fort Minor

RECENZE KLIENTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STATISTIKY

Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0