RUNCZECH

Ukázková motivační soutěž na TikToku.

K používání sociálních sítí každý přistupuje jinak. Obecně však mají dva protipóly — buď se může jednat o prostředek, jak vyplnit nudu, nebo se dají využívat stylem, který své uživatele vzdělává, motivuje a inspiruje. Ve WELOVEFUN se snažíme pokrývat oba protipóly, aby náš publikovaný obsah nejen bavil, ale také pomáhal.

 

Předtím, než s klientem začneme se spoluprací, přemýšlíme, jestli bychom se za projekt dokázali postavit i sami. A v případě Runczech jsme měli hned jasno — běhání je totiž aktivitou, která má potenciál zlepšovat kvalitu života každého, kdo se mu věnuje.

 

Běhání pro radost i dobrou věc

Runczech je organizací, která je v Česku velice dobře známá, a to nejen v případě vášnivých běžců. Již od roku 1995 pravidelně pořádá běžecké akce různého rozsahu po celé České republice a částečnou působnost má i v Itálii.

 

Za 26 let svého fungování se těchto akcí zúčastnilo více než milion běžců. Ti si pak mohou zvolit, jestli budou běhat pouze pro radost a utužení svého zdraví, nebo přitom také podpoří dobrou věc. V rámci Runczech je totiž možné stát se tzv. Dobroběžcem, kdy si běžec registraci na závodě zakoupí u neziskové organizace, která pak poskytnuté finance využije pro dobročinné účely.

 

Díky své tradici nemá tato organizace o účastníky nouzi, což mimo jiné dokazuje také její Facebooková stránka, kterou sleduje okolo 70 000 lidí. TikTok však v době, kdy nás kontaktovala, zmapovaný neměla — a chtěla to změnit.

 

Společně až k cílové rovince

S Runczech jsme se spojili na jaře letošního roku. Domluvili jsme se, že na TikToku spustíme kampaň, která bude spočívat ve výzvě k zapojení do soutěže o sportovní vybavení pro školu v hodnotě 100 000 Kč. 

 

Nápad nám přišel skvělý, vzhledem k tomu, že TikTok aktivně využívá spousta lidí školního věku. Po intenzivním plánování, jak přesně k obsahu budeme přistupovat, jsme zvolili tři tvůrce z našich řad, kteří mají ke sportu blízko, a to konkrétně @tynaku@samuelsamake a @gabr1ella98.

 

Kampaň jsme spustili k 20.5.2021 a posuďte sami, jak se influencerům s našimi konzultacemi podařilo projekt zpropagovat:

VIDEA Z KAMPANĚ

@tynaku Běháš rád/a?🤩 V BIU najdeš více info, jak se do soutěže zapojit!❤️#runczechpryc #welovefuncz #spoluprace ♬ původní zvuk - tynaku
@gabr1ella98 Jdeš do toho? 💪 pokud ano, tak pro více info v mém BIU 💕 @runczech #runczechpryc #welovefuncz #spoluprace #cz #fyb ♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

RECENZE KLIENTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STATISTIKY

Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0