SAFARI DVŮR KRÁLOVÉ

Využití platformy „pro děti“ k nadačním účelům ve spolupráci s TikTok centrálou aneb boříme mýty.

Naše práce je zároveň naším koníčkem a do každého projektu dáváme kus sebe. O to šťastnější jsme byli, když nás kontaktoval Safari Park Dvůr Králové, jež je věhlasnou zoologickou zahradou, která byla založena již v roce 1946 a zaměřuje se především na africká zvířata. Je třetí nejnavštěvovanější zoologickou zahradou v České republice.

 

Kampaň, která nemá obdoby

Po komunikaci s klientem jsme však zjistili, že se zde nebude jednat o kampaň standardního formátu. Měli jsme tu čest začít pracovat na něčem mnohem větším — plnohodnotné nadační kampani. Znamenalo to pro nás obrovskou výzvu, těch se však naštěstí nikdy nezalekneme. Právě naopak — aktivně je vyhledáváme.

 

Navíc jsme všichni milovníci zvířat a v této spolupráci jsme viděli velký smysl. Měli jsme totiž v prostředí TikToku možnost konat dobro, a tak i pomoci bořit mýty, že sociální sítě jsou pouze nástrojem pro zabíjení dlouhých chvil. 

 

Videa spadající pod tuto nadační kampaň jsme označovali hashtagem #pozvizvire a zapojilo se do ní 19 členů naší organizace. Prioritou zde pro nás byla maximální možná kvalita videí a přidaná hodnota. Tvorbu bylo také potřeba detailně zorganizovat, protože jsme kampaň realizovali na základě řetězové výzvy. Každý influencer měl pak zveřejnit video v přesně daný čas a jeho případné zanedbání by mělo dopad na všechny. 

 

Vše však vyšlo podle plánu, a to nejen díky našim organizačním schopnostem, ale také komplexní odborné konzultaci ze strany zoologické zahrady. Po našem příjezdu jsme si totiž dali schůzku se zoologem, který nám předal základní informace o zvířatech, které jsme posléze využili ve videích.

 

Byli jsme vůbec první, kdo na českém TikToku realizoval nadační kampaň. Navíc v takovém rozsahu, který zde neměl obdoby.

 

Polská TikTok centrála v rámci kampaně poskytla svůj prostor pro inzerci. Konkrétně banner na záložce „Objevuj“ a „Branded hashtag“.

VIDEA Z KAMPANĚ

@welovefun A jaké je tvé oblíbené zvíře? 😻 Klikni na hashtag 👉🏻 #pozvizvire 👈🏻 a zapoj se s námi do výzvy. #welovefuncz #nadacnikampan ♬ původní zvuk - WELOVEFUN
@johny.mkv A jaké je tvé oblíbené zvíře? Klikni na hashtag 👉🏻 #pozvizvire 👈🏻 a zapoj se s námi do výzvy #welovefuncz#nadacnikampan#johnymkv ♬ good 4 u - Olivia Rodrigo
@gabr1ella98 A jaké je tvé oblíbené zvíře? Klikni na hashtag 👉🏻 #pozvizvire 👈🏻 a zapoj se s námi do výzvy. #welovefuncz #nadacnikampan ♬ Hakuna Matata - Billy Eichner & Seth Rogen & JD McCrary & Donald Glover

RECENZE KLIENTA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STATISTIKY

Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0
Text
0